KOBIETY DLA KOBIET

8 marca – Dzień Kobiet

Kobieta – delikatna i bardzo wrażliwa o niewiarygodnej sile istota. Borykająca się z problemami, swoimi słabościami… nieidealna.
To każda z nas! Córki, matki, babcie, siostry, żony, wnuczki, przyjaciółki – każda z nas w swoim życiu odgrywa wiele ról i w każdej chciałaby być idealna i nieskazitelna. Niestety nie zawsze tak jest. Zdajemy sobie sprawę ze swoich niedoskonałości i wad.
W życiu każdej z nas zdarzają się dni, w których mamy ochotę ubrać czapkę niewidkę i zniknąć przed całym światem. Popłakać w samotności – to nie jest słabość – potrzebujemy tego!
Tak jesteśmy skonstruowane.

Ale kochane!
Przecież jesteśmy bohaterkami każdego dnia. Udowadniamy sobie i całemu światu, że nie jesteśmy wcale słaba płcią. Wielozadaniowe i wszechstronne. Każda jest piękna i jedyna w swoim rodzaju. Ciepłe, współczujące, emocjonalne, rodzinne i pełne miłości.
Takie właśnie jesteśmy !

DUMNE Z TEGO, ŻE JESTEŚMY KOBIETAMI!
Z tej okazji przygotowaliśmy coś wyjątkowego i z myślą o NAS !
Kobiety Shimai ZAPROSIŁY Wszystkie Panie na wyjątkowy event poświęcony właśnie nam! KOBIETOM!

Każda z Pań otrzymała od nas powitalnego drinka. Obsługę zapewnili przystojni kelnerzy, pod czujnym okiem Pauliny I Renaty. W menu przystawek znalazły się chipsy krewetkowe, kurczak w panko karui sarada.
Oczywiście, jako danie główne nie zabrakło sushi: futomaki wegetariańskie, Yuzu fresh roll,  datemaki z krewetką w tempurze i tempura maki z tatarem z łososia. A na deser? To, co kobiety kochają najbardziej: lody!

Barman Bartłomiej przygotował dla każdej z Pań swojego autorskiego drinka, a pianista Michał umilił czas spotkania dźwięki pianina.

Spotkanie zostało uwieńczone losowaniem voucherów podarunkowych do salonu kosmetycznego „Instytut Urody” w Kamionkach ul. Platonowa 18 zabiegi kosmetyczne dedykowane kobiecej urodzie.

Dobry humor nie opuścił Pań nawet na sekundę!

NASZE MENU

Loading…
Loading…